Katalóg firiem Hodnotenia firiem Dopyty pre firmy Firmy na mape Videoprezentácie Fórum
Dopyty pre firmy


 

dezinfekcia ozónom

Roman Zemančik
2020-11-04 18:41:47

Text dopytu
Ponúkame čistenie a dezinfekciu ozónom pre bytové a nebytové priestory a pre všetky druhy automobilov a ich klimatizácií.
Ozón je prírodne čistiaca a dezinfekčná látka. Je to doteraz najsilnejšie oxidačné činidlo na Zemi, ktoré sa používa v mnohých oblastiach ako napríklad medicína, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel a podobne. Ozón pôsobí 3000 x rýchlejšie ako chlór a je 25 x účinnejší ako kyselina chloristá (NOCL), 2500 x ako chlórnan (OCL) a 5000 x ako chloramín (NH2CL) a pritom je oveľa bezpečnejší.
Neexistuje žiadny vírus,baktéria ani (COVID-19), pleseň, huba alebo zápach, ktoré by odolali ozónu.


PROFESIONÁLNA A KOMPLEXNÁ
STAROSTLIVOSŤ O ČISTOTU NEHNUTEĽNOSTÍ.


Poskytujeme komplexné, profesionálne služby v Kežmarku a širšom okoli naším cieľom je kvalitný a viditeľný výsledok. Snažíme sa promptne reagovať na individuálne požiadavky klientov, bez rozdielu. Kvalita poskytnutých služieb je na prvom mieste!

Neustále dbáme na zdokonaľovanie
našich služieb a profesionalitu

Záleží nám na kvalite našich služieb a na bezpečnom pracovnom prostredí, pričom kladieme dôraz aj na ekológiu.ZVERTE NÁM VYČISTENIE VÁŠHO KOBERCA, SEDACEJ SÚPRAVY, AUTA, KANCELÁRIE ČI BYTU...

L&V CISTIACE A UPRATOVACIE SLUZBY je Vašim kompetentným partnerom v oblasti tepovania kobercov, sedacích súprav či čalúneného nábytku ale aj čistenia a upratovania bytov, domov, kancelárií či interiéru motorových vozidiel...

Rovnako ceny vieme pripraviť individuálne či už pre firmy alebo domácnosti. Veríme, že s nami budete spokojní a tešíme sa na spoluprácu.

Prečo s nami?
Voľbou našej firmy volíte spoľahlivosť, zodpovedný prístup, kvalitu značkovej techniky a flexibilný servis.

Kontakt : 0907 600 026
Očakávaná cena: 1 €
 
  Kontakt: 0907 600 026, email: upratovaniekk@centrum.sk

 

  
  Právne informácie | Reklamé informácie | Kontakt | © 2010 - 2014 VšetkyFirmy.sk TOPlist