Katalóg firiem Hodnotenia firiem Dopyty pre firmy Firmy na mape Videoprezentácie Fórum
Hodnotenia firiem


 

Hodnotenia firiem

   
 NAJNOVŠIE HODNOTENIE
 FIRMA: JD interier s.r.o.
Týmto by som chcel pozdraviť Jaroslava Danocziho (www.ekokupelne.eu), keďže nezdvíha mobil a 2 mesiace sľubuje, že príde doriešiť odlupujúci sa panel v kúpeľni.
Aby som to uviedol na správnu mieru. Dal som si spraviť kúpeľňu od uvedeného pána a po 3 rokoch sa začali drasticky olupovať panely pri umývadle a čiastočne i v sprchovom kúte. Po nespočetných mojich telefonátoch a ubezpečovaniach, že príde uvedení problém vyriešiť prestal zdvíhať mobil a vôbec nereaguje.
Tak moje odporučenie pre všetkých ktorí si chcú dať spraviť kúpeľňu u uvedeného pána a chcú ju mat po troch rokoch olúpanú a škaredú bez nejakej snahy o nápravu zo strany p. Danocziho tak kľukne ale ja už nikdy viac...
Keby som vedel, že panely vydržia 3 roky tak by som si dal račej kúpeľňu vymurovať. A komu ignorancia a nezáujem....no super!!! Každý kto má záujem veľmi rád mu pošlem foto mojej kúpeľne aby sa mohol presvedčiť ako bude vypadať jeho kúpeľňa po 3 rokoch aby si niekto nemyslel, že si vymýšľam a píšem nepravdy....(a len tak pre zaujímavosť, že vraj nie som jediní kto má takí problém – informácia od samotného p. Danocziho)
S pozdravom nespokojný zákazník z MY
!!!! K poznámke pána Danocziho, že glazúra sa poškodí čistením nevhodného čistiaceho prostriedku len toľko. Glazúra sa olupuje na miestach kde som žiadny čistiaci prostriedok nikdy nepoužil. Tak nechám na zákazníkoch nech si zariskujú pri investícii za niekoľko tisíc € od pána Danocziho a keď budú mat problém uvedení pán sa im bude vyhýbať, nezdvíhať tel...... a neriešiť problém !!!!
Milan G.
2017-03-26 20:05:02 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Peter Jánošík - NEA
Tak prosím pekne. Je to hajzlík v roku 2014 dostal pokutu za čiernu pracu. Mne sa zdraha zaplatiť výplatu. Nechodte k nemu robiť slubuje 700 až 1000 eur. ktore ma potom problem zaplatiť. navyše praca na Shelke su galeje.
Stanislav
2017-03-21 08:30:19 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Tomáš Hruško
Vyriesil ste niekto nieco? Viem kde sa skryva ak niekto chcete
2017-03-20 22:29:21 Neutrálna skúsenosť

 FIRMA: Leonard Ondo REKON - BYT
V prvom rade sa predstavím. Volám sa Leonard Ondo a tieto hodnotenia ci skúsenosti sa týkajú práve mňa. Rád by som vyzval prispievateľov aby vkladali celé svoje mená však RADKO aby bolo jasné o koho sa jedná, lebo zatiaľ mi nie je známe že by som nedvíhal telefóny a mal som nejaké reklámacie a fušerskú robotu. Je to úbohé keď sa tu niekto snaží bezdoovodne zničiť behom chvíle niečo na čom poctivo pracujem už niekoľko rokov. RADKO keby som mohol tak vymažem Teba a nie nejaký negat.príspevok ako tvrdíš.Budem to musieť začať riešiť ako poškodzovanie obchodného mena a šírenie nepravdivých informácií. Začnem u admina tejto stránky IP adresami. Asi toľko.
Leonard Ondo
2017-03-20 21:33:12 Neutrálna skúsenosť

 FIRMA: Ján Sadovský - ADM Autosevis
Absolutne nedodrzuje dohodnute terminy! Kvalita prac OK, ale velmi neseriozny pristup majitela...
Peter Jurcik
2017-03-20 13:14:06 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Jozef Jobbágy
Jobbágy - to nie je vinarstvo , to nie je ubytovna , to nie je restauracia to je jeden skorumpovany nenazraty starosta , ktory hrabe len k sebe ! Z kazdeho projektu pre obec ak neuleje pre seba do toho neide !!!! Obec uz nevolaju Sväty Peter ale JOBBÁGYOVO !!!! :( Je na case odstavit od koryta tuto nenazratu , vypasenu mangalicu !!!
Ako moze byt starostom clovek co sa pohybuje sam na hrane zakona , ma zive kontakty s vrahmi , podvodnikmi , kriminalnikmi ???
https://dennikn.sk/314599/za-most-kandiduje-aj-starosta-ktory-navstevuje-vraha-romov-vo-vazeni/
Viem kto je Jobbágy
2017-03-16 20:41:50 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Mgr. Jarmila Rybárová, fyzioterapia
Som maximálne spokojný s prístupom k pacientom ako aj k samotnej liečbe,ktorá je na veľmi profesionálnej úrovni.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a odporúčam všetkým.
Ivan
2017-03-16 14:36:02 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: L.K.T. spol. s r.o.
Podvodníci hrubého zrna , vyberú zálohu a potom nenastúpia na realizáciu, milión výhovoriek ... Dokonca ani doklad nevystavia. Podávame tresné oznámenie. p. Kišš a p. Tóth.
Pedo
2017-03-15 14:51:58 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: ZEMINA s. r. o.
totalne neodporucam tuto firmou. su nespolahlivi, pred objednanim nic nie je problem. pri vyuctovani si vsetko daju zaplatit, aj veci ktore clovek nepredpoklada. maju stare stroje, ktore sa kazia a spinia olejom. maju nekvalitne zeminy, na ktorych klamu.
Frantisek Supolina
2017-03-14 18:05:19 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: H & L s.r.o.
Dobry den, potrebovala by som telefonne cislo na obchod.
S pozdravom.
Lilla
Lilla
2017-03-14 12:51:52 Neutrálna skúsenosť

<< Späť | 1 2 3 4 5 6 7 .. 635 | Ďalšie >>

 

  
  Právne informácie | Reklamé informácie | Kontakt | © 2010 - 2014 VšetkyFirmy.sk TOPlist