Katalóg firiem Hodnotenia firiem Dopyty pre firmy Firmy na mape Videoprezentácie Fórum
Hodnotenia firiem


 

Hodnotenia firiem

   
 NAJNOVŠIE HODNOTENIE
 FIRMA: Norbert Ďubek
Obidve pozitívne príspevky písala tá istá osoba - podľa spôsobu písania. Predpokladám, že sa jedná o samého Ďubeka. Pán Ďubek nevypláca len znovu klame. Ja som p. Ďubekovi neublížil, choval sa s úctou a porozumením a odplata nekomunikuje a ohromná dlžoba. Takže. Viem, že bolo podané hromadné trestné oznámenie.
2019-06-26 10:43:56 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Window Holding Slovakia, a. s.
Dobrá a rýchla spolupráca. Ochota poradiť a v prípade otázok aj vysvetlili čo a ako. Okná doviezli a založili v termíme na ktorý sme sa dohodli. Dokonca boli niektoré menšie služby zadarmo
MajoLaco
2019-06-24 12:59:51 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Autoinvest. sk, s.r.o.
Odporúčam kúpil som v tej firme auto.Obzrel som si ho dohodli sme sa na cene lebo auto bolo viac poškodené ako na fotkách.
Prístup bol v pohode.Zaplatil som auto mi v cene priviezli a do týždňa mi prišli papiere.

Daniel
2019-06-22 20:02:42 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: SLOVAKIA ENERGY Predaj s.r.o.
Zatiaľ môžem Slovakia Energy hodnotiť ako solídneho dodávateľa. Všetky vyúčtovania podstatne lacnejšie, s vrátením peňazí nejak neotáľajú, moc dobre si pamätám, že v tom 1. roku sa mi peniaze od nich vrátili do mesiaca a rok na to som dospel do štádia, že si ich nechávam prevádzať do ďalšieho obdobia, je to tak pre mňa výhodnejšie.
Greg
2019-06-20 14:49:43 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Tomáš Kubík
Je to podvodník do dnešného dňa som nedostala tovar ani peniaze!!!!je to podvodník ktorý okráda ľudí neverte mu a už vôbec neposielajte peniaze úplne vám zamotá hlavou že tovar je na ceste pošlite mi peniaze prevod trvá 2dni a do dvoch dní je tovar u vás mne už ani neodpovedá má maily .... A tovar mi chodí už od februára do dnešného dňa nič..
Ak má ešte niekto takúto skúsenosť ozvite sa mi
Zuzana
2019-06-20 10:48:17 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Geis Parcel SK s.r.o.
Otras hroza des......ak vas nahodou kurier nezastihne doma a vy nezavolate na linku aj ked sa s kurierom dohodnete ze vam bali doruci dalsi den tak nedoruci....mozte cakat aj cely zivot. Prosim firmy co posielate touto spolocnostou vente ju za inu. Dakuje.
Michal
2019-06-17 14:18:46 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Geis Parcel SK s.r.o.
Najhoršia kurierska služba, nikdy viac. Čosi strašné.
Miriam
2019-06-14 15:25:10 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Lenka Jasiurová
najhoršia autoškola na Orave široko ďaleko.. obísť oblúkom... inštruktorka je síce milá, ale učí základné chyby, ktoré sa mne ,a ako kedysi začínajúcemu šoférovi takmer stali osudnými... zdravotná príprava je nedostatočná, pardon za výraz, ale kvázi žiadna... okrem toho je pani veľmi náladová a raz vám povie, že jazdíte dobre a je kamarátska a o týždeň Vás označí (zrejme kvôli svojej nálade a kvôli banálnej chybe) za najhoršiu osobu, ktorú kedy v autoškole mala.... btw takýchto autoškôl je asi viac, ale dnes už môže mať vodičák každý... preto je takýto prístup na dennom poriadku... viď aj na počte nezmyselných smrteľnýych nehôd zapríčinenými mladými...
janci
2019-06-13 13:03:45 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Pavol Fedák FE - Tech
Neodporúčam!!!!!!! Mám zlú skúsenosť. Najprv som si pri montáži roliet všimla, že na jednej z nich je diera. Vymenili ju, ale musela som čakať skoro mesiac. Neskôr som si malú dierku všimla aj na druhej rolete ( montovali nám ich len 2, čiže obidve boli kazové). Po roku a 2 mesiacoch od montáže mi jedna z nich celá spadla na hlavu!!!! Takže ďakujem pekne za takú kvalitu materiálu a super montáž!!!
Katarína
2019-06-13 11:40:56 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: AGRODUBNÍK, a.s.
Kúpila som tam barančeky do záhrady od jari do jesene, všetky dostali hnačku. Veterinár mi povedel, že teraz len chcú všetci rýchlo predať, lacno predať, mať rýchlo peniaze..... A ešte vraj mali byť na materskom mlieku, ale už ich rýchlo odstavili, predali. Oni mali peniaze a ľuďom potom dochli... Tak toto je dnešné nenásytné agropodnikanie. Súkromník - ozajstný gazda by to neurobil, lebo má k ovčiarstvu cit a lásku. Vie, čo barance potrebujú, že musia byť cca 2 mesiace na mlieku a len potom by ich predal... Tieto už predávali 10.4. No nie je to len túžba po peniazoch??? Ostatné ich nezaujíma....
Beata
2019-06-13 10:12:35 Negatívna skúsenosť

<< Späť | 1 2 3 4 5 6 7 .. 734 | Ďalšie >>

 

  
  Právne informácie | Reklamé informácie | Kontakt | © 2010 - 2014 VšetkyFirmy.sk TOPlist