Katalóg firiem Hodnotenia firiem Dopyty pre firmy Firmy na mape Videoprezentácie Fórum
Hodnotenia firiem


 

Hodnotenia firiem

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Je nám líto, zásilku se nám nepodařilo doručit z důvodu nedostatku času řidiče s ohledem na pracovní dobu. Zásilku vám doručíme v nejbližším možném termínu. ......len toto, že z Prahy príde balík do BB za jeden deň a z BB ho za celý deň nie sú schopní doručiť 16 km. Najhoršie je, že je víkend a ja musím čakať do pondelka. Okrem tohto mailu žiadna iná komunikácia aj mail odoslal len eshop a kuriérska spoločnosť má úplne v riti. Proste strašne lacný amatérky prístup, inkasovať peniaze a mať na háku.
Tomáš
2023-08-11 19:31:19 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Dobrý deň,chcela by som aj takýmto spôsobom vyjadriť moju spokojnosť s kuriérom, ktorý mi dňa 9 a 10 augusta 2023 doručil zásielky.
Ešte raz srdečná vďaka.

Mgr .Tarajčáková
2023-08-10 18:24:19 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: MEDIATEL spol. s r.o.
Vďaka Mediatelu máme za posledné mesiace nárast zákaziek o viac ako 20%. Máme u nich zakúpený Multibox profil plus. Som naozaj veľmi spokojný s ich prácou a komunikáciou. Vždy keď niečo potrebujem obrátim sa na svoju konzultantku.
Juraj
2023-08-10 10:21:36 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Kuriérovi, čo chodí na Suchoňovu nemôžem nič vytknúť. Som veľmi spokojná :) Práca s ľuďmi je smrrrť, za čo všetkých kuriérov obdivujem :)
2023-08-09 11:31:56 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: MEDIATEL spol. s r.o.
Firmu odporúčam.
Mám s mediatelom už dlhoročne skúsenosti a teda naozaj môzem len kladne hodnodiť.

Simona
2023-08-01 18:54:21 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: ZAREN s. r. o.
Kontaktovali ma s tým, že ponúkajú zadarmo rozbory vody. Pánko prišiel o pol siedmej večer a hodinu kecal akú otrasnú vodu máme v studni (to som vedel aj bez neho) aj mestskú, a dokonca otestoval aj minerálku čo som mu ponúkol (Budiš má v sebe aj karcinogény, to ste vedeli?).

Jeho "rozbor" prebiehal najprv nejakým senzorom, ktorý meral počet častíc vo vode, ktorý displejom otáčal odomňa, aby som to náhodou nevidel. Následne vykonal elektrolýzu vody nejakým prístrojom, ktorý som si potom našiel na nete a stojí 12€ a tváril sa, že mu to zobrazuje výsledky na tablete, pričom ten bazmek ani nedisponuje takou funkciou... takže na tablete mi ukazoval len nejaké obrázky uložené v galérii.

No a samozrejme potom ponúkal úžasný stroj Philipak Milano Futuro Aqua PH-507i, ktorý údajne stojí 1900€, ale "momentálne" majú akciu pre rodiny s deťmi a pre dôchodcov a vie mi to dať o 500€ lacnejšie. Celé to uzavrel ešte tým, že chcel 12 kontaktov, odovzdal "darček" v podobe dvoch perlátorov a pratal sa preč.
Robert
2023-08-01 10:03:17 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Štefan Lukács
Pán Štefan Lukács je spoľahlivý, všestranný a pracovitý profesionál. S jeho prácou mám len tie najlepšie skúsenosti. Služby jeho firmy odporúčam.
Rastislav Suchan
2023-07-29 07:37:35 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
moja skúsenosť je Spoločnosť ktorá zámerne okráda ľudí, hlavne pani na Veronika Vytřísalová | Administratívny pracovník colnej deklarácie
Slovak Parcel Service s.r.o. , prečo tak píšem ? prečítajte si nasledujúce : Dobrý deň prajem,

PROSÍM NEVYMAZÁVAŤ ÚDAJE Z PREDMETU E-MAILU

Avizujeme Vám zásielku z krajiny mimo EÚ, ktorú je potrebné colne prejednať.
V prílohe zasielame sprievodnú dovoznú faktúru, ktorá ale neslúži na colné účely a má len informatívny charakter.

V colnom konaní, ktoré je spoplatnené podľa priloženého cenníka, Vás môžeme zastupovať na colnom úrade, avšak budeme od Vás potrebovať následovné doklady :

vyplnené a vlastnoručne podpísané splnomocnenie, ktoré je v prílohe; údaje prosím podľa občianskeho preukazu. Ak nemáte ešte 18 rokov, poprosím Vás aby plnomocenstvo vyplnil Váš zákonný zástupca
doklad o platbe ( výpis z účtu o zrealizovanej platbe, resp. potvrdenie o úhrade, alebo potvrdenie z paypalu ),
potvrdenú e-mailovú objednávku, kde je rozpísaný tovar so sumami + prípadne pripočítané poštovné, uplatnená zľava...,
popis tovaru v Slovenskom jazyku (aký tovar sa v zásielke nachádza, všetky položky, na čo slúži, príp. z akého materiálu je vyrobený)

Ak nebudeme zásielku vyclievať na Vás ako na fyzickú plnoletú osobu ale na právnickú osobu(firmu)
prosím čo najskôr nás informujte.


*Upozornenie: Pre účely colného konania je pre uplatnenie osobitnej úpravy dane IOSS povinnosťou odosielateľa/ predajcu, aby číslo IOSS uviedol na dovoznej faktúre alebo objednávke. Ak číslo IOSS nie je na dokladoch uvedené, bude k zásielke vymeraný colný dlh z celkovej hodnoty zásielky, ktorá bola odosielateľovi/predajcovi uhradená.
Poplatky za naše colno-deklaračné služby budú faktúrované na základe platného cenníka v zmysle dodacích podmienok (P/P = Delivery At Place = colný dlh a poplatky hradí príjemca; F/D = Delivered Duty Paid = colný dlh a poplatky hradí odosielateľ)

V prípade že sa zásielku rozhodnete colne prejednať osobne resp. inou spoločnosťou Vám bude účtovaný poplatok podľa priloženého cenníka (10€+DPH).

Po prijatí budú Vaše podklady predložené colnému úradu, ktorý zásielku prepustí a vyčísli výšku colného dlhu.
Colný úrad má na prepustenie zásielky 30 dní.
Prosím zašlite do 5-tich dní všetky doklady na colné konanie, inak zásielku budeme musieť vrátiť odosielateľovi.
podotíkam že tovar mal deklarovanú hodnotu 84,50 euro ,.čo znamená že nepodlieha platby cla ,čo pani ignorovala ,dokonca keď som odmietavo reagoval kde som jej vysvetlil že ide o autorádio a že potom balík nepodlieha clu nakoľko hodnota nepresiahla 150 € ,mi odpísala že balík pošle spet odosielateľovi
Gabriel Gerezdes
2023-07-27 05:38:49 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: PP trader, s.r.o.
Nam tato firma robila odvodnenie domu a strechu perfekne odvedena praca dakujeme
Milan
2023-07-26 15:06:34 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Jozef Dibák - Perfekt
Za mňa spokojnosť
Tomáš
2023-07-26 10:25:55 Pozitívna skúsenosť

<< Späť | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 886 | Ďalšie >>

 

  
  Právne informácie | Reklamé informácie | Kontakt | © 2010 - 2014 VšetkyFirmy.sk TOPlist