Katalóg firiem Hodnotenia firiem Dopyty pre firmy Firmy na mape Videoprezentácie Fórum
Hodnotenia firiem


 

Hodnotenia firiem

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Najhoršia spoločnosť. Žiaľ v niektorých obchodoch nieje iná voľba. Kuriér nevolal, nepíše, proste nekomunikuje. Balík mi pravidelne necháva na iných adresách, často len tak pohodený zná koši, za branou a pod. Balíky sú často teda zmoknute, alebo ani nevedno kde končia. Nezaujma ho ani hodnota zásielok, pretože vie ze mu to môže byť jedno, niesu to predsa lebo peniaze. Keby aspoň zavolal že či to nemôžem alebo ze to dava niekde ale keď o balíku nikto nevie tak ... iba vždy nájdem mail ze je zásielka označená qko doručená. Pritom, vôbec ... takže toľko, nikto nemá problém doručiť len oni.
Natalia
2024-01-06 18:02:48 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Katastrofa! Kuriér sa dopredu neohlási, takže neviete kedy bude balík doručovaný. Zavolá až keď je na mieste a potom je prekvapený, že ste niekde inde. Ak sa spýtate, prečo sa dopredu neozval, odpovie, že predsa nebude volať každému. Potom Vám balík už nedoručí až po viacnásobnej urgencii, aj to v inom dni a čase. Mali by ich zrušiť!
Majo
2024-01-02 20:34:30 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: ZAREN s. r. o.
Jedna sa o predražený pristroj reverznej osmózy, vyrába osmotickú vodu je to "destilovaná voda" len vyrobená iným spôsobom parametrami ale úplne rovnaká, zbavená všetkých minerálnych a ostatných látok. Prístroj vyrába z pitnej vody vodu nevhodnú na pravidelné pitie. Vhodná do zehlicky, parnej rúry, auta ...
MIchal
2024-01-02 12:28:54 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Štefan Litviak
Dobrý den, rád bych se zeptal zda jste nesloužil o vojenského útvaru 1051 Louny. Pokud ano rád bych se zkontaktoval. Bohužel jsem našel jiný kontakt . Milan Trnka.
Milan Trnka
2023-12-29 21:22:45 Neutrálna skúsenosť

 FIRMA: METRIX - nábytok na mieru, s.r.o.
Zdravím všetkých a hádam s mojou s5nou väzbou ušetrím trápenie a čas ostatným. Od tejto firmy ruky preč. Dôraz na detial je mizerný, čo by mala byt zásadná vec. Skoro všade dorabané dvojité dná, lebo “páni majstri” nevedia ako navrtat rovno click systém a potom su viditelne vyduté poškodenia v skrinkach, ktoré sa daju bud zakryt druhým dnom, alebo výmena. Skrinky, šuflíky nevyčistené, nenastavené, poškodené povrchy opravené odfláknutým spôsobom. O silikonovaní ani nehovorím. Silikonom všetko zašpinené, neodborne spravené. Po reklamovaní neochota si opravit/vymenit nedorobene/poškodené veci firmou. Terminy nedodržané, čiže ak potrebujete niečo na čas, tak možte rátat +2 mesiace. Dohodnutý dátum pre túto firmu nič neznamená. Z našej strany 2 termíny dohodnuté ani jedno dodržané. Potrebovali sme mat všetko koncom septembra. Dorobilo sa to 23.11 a aj to po našom naliehaní, že nech si to pridu porobit/prerobit, inak nedostanú doplatenú sumu. Je toho viac, keby niekto náhodou potreboval viac, kludne ma kontaktujte. Ušetríte si nervy.

S pozdravom nespokojný zákazník.
Miroslav Balla
2023-12-29 10:49:57 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Ladislav Malučký - SOSNA
Dali sme si zhotoviť skriňu a botník. Aj napriek tomu, že to malo byť hotové do Vianoc, čakali sme 3 mesiace. Botník sa nám po roku a pol rozpadol. Skriňa je tiež na rozpadnutie. Písali sme p.Malučkému, ale odpveď sme dostali, že na polamané veci sa reklamácia nevzťahuje. Neviem o aké polámané veci sa jedna. Podali sme reklamácia, ale zatiaľ žiadna odozva. Máme od nich aj skriňu spred 4 rokov a boli sme s prácou spokojní, ale tentokrát vôbec neodporúčam.
Klaudia
2023-12-26 17:23:14 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
S SPS veľmi negatívne skúsenosti! Nezodpovednosť a neserióznosť kuriérov! Navrhujem im ukončiť svoju činnosť a nech na trhu zostanú len kuriérske spoločnosti, ktoré zdieľajú hodnoty slušného a zodpovedného správania smerom ku zákazníkovi! Kuriéri nedoručujú balíky na vopred určené miesto, iba ich hodia do servisného strediska SPS a zákazník nech si naháňa svoju zásielku, za ktorú si zaplatil!
Lulu
2023-12-22 16:18:34 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: MUDr. Miroslava Čechová
Týmto sa chcem poďakovať pani doktorke. Od detstva som mala veľký strach zo zubárov. U p. doktorky som sa prestala báť. Jej prístup je veľmi empatický a ošetrenie je veľmi príjemné. V poslednom čase sa mi však vyskytli zdravotné problémy – no roky už človek nezaprie.
mikušová
2023-12-22 12:15:55 Pozitívna skúsenosť

 FIRMA: Slovak Parcel Service s r.o.
Najhoršia spoločnosť!! Nikdy viac!!
Martin
2023-12-21 19:35:19 Negatívna skúsenosť

 FIRMA: Jozef Kollár ml. - PLYNOTHERM
Je to babrák len zobrať peniaze a žiaden výsledok.
ZUZANA
2023-12-05 00:46:16 Negatívna skúsenosť

<< Späť | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 .. 895 | Ďalšie >>

 

  
  Právne informácie | Reklamé informácie | Kontakt | © 2010 - 2014 VšetkyFirmy.sk TOPlist